Víno Cisárska Ribessa ocenila aj široká verejnosť

21. Jún 2018 | Blog

< Späť

Vína od Villa Vino Rača každoročne oceňujú nielen odborníci, ale aj široká komunita priaznivcov vín. Laická verejnosť v internetovom hlasovaní najnovšie ocenila naše víno Cisárska Ribessa. V súťaži Víno roka 2018 sa naše víno umiestnilo na treťom mieste v kategórii ovocných vín.

Súťaž Víno roka organizuje portál www.vinoteka-vinaren.sk. Je to jediný projekt, kde o najlepších slovenských vínach rozhodujú tí, pre ktorých vinári svoje víno tvoria. Sú to milovníci slovenských vín, ktorí vína degustujú doma v spoločnosti svojich priateľov, vo vinotékach a vinárňach alebo na rôznych vinárskych podujatiach. V tomto roku sa uskutočnil už deviaty ročník súťaže Víno roka.

Objektivita internetového hlasovania o najlepšie slovenské vína je zabezpečená vysokým počtom hlasujúcich, ako aj tým, že do hlasovania sa môže zapojiť každý iba raz mesačne. Ak hlasujúceho v priebehu konania súťaže niektoré víno osloví viac ako to, za ktoré už hlasoval, má možnosť poslať svoj hlas aj za toto víno v nasledujúcom mesiaci. Celkovo bolo ocenených 24 slovenských vín v ôsmich kategóriách.

Víno Cisárska Ribessa si môžete hneď objednať prostredníctvom nášho ESHOPU.