Víno v spálni? Prečo nie!

17. Február 2017 | Blog

< Späť

Keďže sviatok zaľúbených v tomto roku vyšiel cez pracovný týždeň, tento víkend nás dozaista čakajú valentínske dozvuky. Nejedni partneri ich strávia aj v posteli. Dokonca možno aj v trojici. Na pomoc si totiž vezmú fľašu kvalitného vína. Tá môže dokonalý partnerský večer ešte vyšperkovať. Taká trojka s vínom však môže byť celkom veda.

Ak chcete svojho partnera v spálni potešiť ukážte mu fľašu vína. Nechajte ho dotknúť sa hladkého povrchu fľaše. Ale iba na chvíľu! Následne pri zmyselnom povzdychnutí fľašu vína otvorte. Pri jeho nalievaní môžete o víne rozprávať. Čokoľvek čo je zmyselné a sexi. Vyhnite sa však slovám, ktorým nerozumiete. Taktiež treba vynechať vety o juhovýchodných svahoch a o možných a nemožných druhoch ovocia, ktoré vo víne cítite. Zmyselnosť by sa totiž potom mohla razom zmeniť na smiech. Ak však vám o smiech v posteli ide, tak sa kľudne hrajte na svetového degustátora.

Určite nehovorte, aké drahé respektíve lacné víno bolo. Tie výčitky, že nosíte do postele také lacné víno alebo, že míňate na víno príliš veľa, by ste už v ten večer nemuseli rozchodiť.

Víno do postele k partnerskému životu jednoznačne patrí. Taká fľaša vína v posteli je ako podprsenka. Ak tam nie je nič sa nedeje. Ale ak je, tak pozdvihne nielen náladu.

Vyskúšajte v posteli naše vína, ktoré si jednoducho môžete nakúpiť aj prostredníctvom nášho ESHOPU.